جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 181868
  تاریخ انتشار : 19 اردیبهشت 1395 13:43
  تعداد بازدید : 737

  معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان شرقی تاکید کرد

  همکاری سازمان های ذیربط در اجرای آیین نامه بعد از مراقبت معتادان + عکس

  جلسه کمیته مراقبت بعد از خروج معتادان موضوع تبصره (1) ماده (16) اصلاحي قانون مبارزه با مواد مخدر با حضور نمايندگان دستگاه هاي ذيربط در سالن جلسات دادگستری تبریز برگزار شد.

  به گزارش خبرگزاری میزان، جلسه کمیته مراقبت بعد از خروج معتادان موضوع تبصره (1) ماده (16) اصلاحي قانون مبارزه با مواد مخدر با حضور نمايندگان دستگاه هاي ذيربط در سالن جلسات دادگستری تبریز برگزار شد. 

  برگزاری جلسه کمیته مراقبت بعد از خروج معتادان در دادگستری تبریز + عکس

  در ابتداي جلسه مسعودی فر معاون اجتماعي و پيشگيري از وقوع جرم دادگستري استان آذربايجان شرقي با تأكيد بر همكاري سازمان هاي ذيربط در اجراي آيين نامه بعد از مراقبت معتادان، هدف از تشكيل کمیته را ايجاد هماهنگي و همكاري بين دستگاه ها براي اجراي آيين نامه مذكور اعلام كرد. 


  در این جلسه با بحث و بررسی پیرامون وظایف دستگاه های عضو کمیته مقرر شد با شناسایی ظرفیت ها و تسهیلات در خصوص انجام خدمات عمومی و یا اجتماعی(بند6 آیین نامه)، دستگاه ها نیاز خود را جهت بکار گیری افراد ترخیص شده از مرکز ماده 16 در راستای انجام تکالیف مقرر از سوی مقام قضائی اعلام کنند. 

  شناسایی ظرفیت های قانونی برای ارائه تسهیلات اشتغال به افراد ترخیص شده توسط دبیرخانه شورای هماهنگی با همکاری دستگاه های عضو کمیته، طراحی فرم مددکاری و تکالیف بعد از خروج توسط مرکز ماده 16 و دبیرخانه شورای هماهنگی، پیگیری حل مشکل گروه های خودیاری در شهرستان هااز مسائل مطرح شده در این جلسه بود.

  برگزاری جلسه کمیته مراقبت بعد از خروج معتادان در دادگستری تبریز + عکس  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28175587
اکنون :
80