جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 182372
  تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1395 13:50
  تعداد بازدید : 489

  کارشناس معاونت اجتماعی دادگستری یزد در گفت‌وگو با میزان عنوان کرد

  پوشش 2 هزار و 916 دانش آموز در طرح قاضی مدرسه

  حجت الاسلام غفوری گفت: از ابتدای سال 95 طرح قاضی مدرسه در 14 آموزشگاه دخترانه و پسرانه برگزار شده است و تاکنون 2 هزار و 916 دانش آموز دختر و پسر تحت پوشش این طرح قرار گرفته اند.

  حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم میرغفوری کارشناس اداره پیشگیری های مردمی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری یزد در گفت وگو با خبرگزاری میزان گفت: با توجه به رویکرد آگاه سازی گروه های سنی شاغل به تحصیل در مقاطع راهنمایی و دبیرستان نسبت به جرایم و رفتارهای مجرمانه و همچنین آگاه سازی از خطرات بزه دیدگی و مسئولیت پذیری و قانون مدارس، مدت سه سال است که طرح آگاه سازی حقوقی در مدارس با عنوان قاضی مدرسه در استان یزد اجرا می شود.

  وی به استقبال گسترده دانش آموزان، معلمین و مربیان و اولیاء دانش آموزان از این طرح اشاره کرد و گفت: در پایان هر جلسه سوالات زیادی از سوی دانش آموزان مطرح می شود که به غالب آنها توسط قضات پاسخ داده می شود.

  این کارشناس معاون اجتماعی دادگستری یزد ادامه داد: از ابتدای سال جاری طرح قاضی مدرسه در 14 آموزشگاه دخترانه و پسرانه برگزار شده و تاکنون 2 هزار و 916 دانش آموز دختر و پسر تحت پوشش این طرح قرار گرفته اند.

  غفوری در پایان گفت: در این طرح حمید محمودزاده مستشار دادگاه تجدیدنظر و دادرس کارشناس اعتیاد به بیان و آموزش مسائل مرتبط با دانش آموزان می پردازد. 

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28175587
اکنون :
80