جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 184728
  تاریخ انتشار : 29 خرداد 1395 14:30
  تعداد بازدید : 421

  معاون دادستان بوشهر در گفت‌وگو با میزان تشریح کرد

  آخرین جزئیات پرونده اول اخلال در نظام اقتصادی و کلاهبرداری کلان

  قاضی مقدس در تشریح آخرین جزئیات پرونده اول اخلال در نظام اقتصادی موسوم به مضاربه صوری گفت: وکیل شرکت تهرانی صبح امروز در دادسرای بوشهر حضور یافت و اظهارکرد که تا اواسط تیرماه نسبت به بازپرداخت کل مبلغ 7 میلیارد و 200 میلیون تومان بدهی مالباختگان اقدام می کنند.


  قاضی محسن مقدس معاون دادستان بوشهر درگفت وگو با خبرگزاری میزان در تشریح آخرین جزئیات پرونده اول مضاربه صوری گفت: وکیل شرکت تهرانی در دادسرای بوشهر حضور یافت و اظهارکرد که تا اواسط تیرماه نسبت به بازپرداخت کل مبلغ 7 میلیارد و 200 میلیون تومان بدهی مالباختگان اقدام می کنیم.

  وی افزود: باتحقیقات بازپرسی و بررسی چک های استخراج شده و تحقیق دقیق از مالباختگان، بدهی متهم اصلی پرونده از 167 میلیارد تومان به 117 میلیارد تومان تقلیل یافته است و کماکان این تحقیقات جهت تخلیص بدهی ادامه دارد.

  به گزارش میزان، اواسط مرداد ماه سال 93 بود پرونده میلیاردی مضاربه صوری بوشهر موسوم به اخلال در نظام اقتصادی تشکیل شد، این پرونده حدود 5600 شاکی دارد که دادستانی بوشهر برای پشتیبانی از حقوق مردم با تمام شهامت قضیه را پیگیری می کند.

  براساس پیگیری های صورت گرفته متهمان اصلی این پرونده ماهیانه سرمایه 350 تا 500 نفر را می گرفتند تا به آنان سودهای کلان پرداخت کنند.
  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28145761
اکنون :
26