جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 23143
  تاریخ انتشار : 30 بهمن 1391 16:18
  تعداد بازدید : 610

  مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان مطرح کرد

  شناسایی 100 نقطه حادثه خیز در راه های خوزستان

  به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، نصرالله دهقانی ظهر امروز در رزمایش مرحله دوم سفرهای تابستانی اظهار کرد: تا کنون 100 نقطه حادثه خیز در جاده های خوزستان شناسایی شده که نیاز به اصلاح دارند.

  شهريور 1391

  این مسئول افزود: این نقاط حادثه خیز در تمام راه ها اعم از شمال و جنوب استان وجود دارند که به ترتیب اولویت نسبت به ایمن سازی آنها اقدام می شود.

  عضو کمیته ایمنی راه‌های خوزستان اولویت‌های ایمن سازی نقاط حادثه خیز را محورهای پرتردد و شریانی از جمله محور ایذه - باغملک - هفتکل و شمال استان از جمله اندیمشک - شوشتر - مسجدسلیمان عنوان کرد.

  وی با بیان اینکه امسال 25 تا 30 درصد اعتبارات راهداری برای ایمن سازی نقاط حادثه خیز اختصاص می یابد، گفت: ایمن سازی و اصلاح نقاط پرخطر در یک سال امکان پذیر نیست و این امر بر اساس میزان اعتبارات به صورت مرحله به مرحله انجام می شود.

  دهقانی عنوان کرد: در سال جاری 10 میلیارد تومان اعتبار برای راهداری و نگهداری راه های استان پیش بینی شده است که شامل ساماندهی تابلوهای هشدار دهنده، خط کشی و... است.

  وی همچنین در مورد هدف این رزمایش توضیح داد: با توجه به شروع مرحله دوم سفرهای تابستانی عوامل دست‌اندرکار در ایمنی جاده ها شامل اورژانس، پلیس، اورژانس، حمل و نقل و پایانه ها و هلال احمر برای آموزش رانندگان و ارتقای ایمنی جاده های برون شهری این رزمایش را برگزار کردند.

  رزمایش مرحله دوم سفرهای تابستانی برای نخستین بار در خوزستان با مصوبه کمیته ایمنی راه ها امروز در پاسگاه پلیس راه اهواز - اندیمشک برگزار شد.

   

  به نقل از :

  www.farsnews.com


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
27