جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 23300
  تاریخ انتشار : 3 اسفند 1391 9:57
  تعداد بازدید : 414

  بی اطلاعی پلیس راهور از احداث دو پیاده راه جدید در پایتخت

  در حالی که مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از انجام مطالعات احداث دو پیاده راه جدید در پایتخت خبر داده است، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ضمن ابراز بی اطلاعی از این موضوع، گفت: هنوز با پلیس راهنمایی درباره احداث پیاده راه های حدفاصل قدس تجریش و میدان نبوت مشورتی صورت نگرفته است.

  سردار حسین رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار «شهری» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه پلیس هنوز درباره دو گزینه جدید شهرداری برای پیاده‌راه‌سازی کار کارشناسی نکرده است، گفت: با توجه به آثار ترافیکی پیاده‌راه‌سازی باید نظر پلیس راهنمایی هم در این باره جلب شود. اما هنوز این موضوع به ما اعلام نشده است.

   

  وی با بیان اینکه تصمیم نهایی درباره تبدیل معابر به پیاده‌راه در کمیسیون ماده 5 اتخاذ می‌شود، از اینکه پلیس راهنمایی و رانندگی عضو این کمیسیون نیست، انتقاد کرد و خواستار عضویت نماینده این دستگاه در کمیسیون ماده پنج به منظور بررسی دقیق‌تر پیامدهای ترافیکی پروژه‌هایی نظیر پیاده‌راه‌سازی شد.

   

  به گزارش ایسنا، سید محمدجواد شوشتری، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران اخیرا از نهایی شدن مطالعات مربوط به احداث پیاده‌راه در حدفاصل دو میدان تجریش و قدس و نیز پیاده‌راه میدان نبوت در حدفاصل بزرگراه رسالت تا دماوند خبر داده و گفته بود: احداث این پیاده‌راه‌ها در حال طی مراحل قانونی در مجموعه مدیریت شهری و معاونت ترافیک است.

   

  به نقل از :

   

  www.isna.ir


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
42