جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 24480
  تاریخ انتشار : 11 فروردین 1392 14:20
  تعداد بازدید : 550

  دادگاه مالياتي در سال 86 راه اندازي مي شود

  معاون برنامه ريزي و پژوهشي سازمان امور مالياتي کشور طرح ها و برنامه هاي مالياتي سال آينده کشور را اعلام کرد و گفت : دادگاه مالياتي سال 86 راه اندازي مي شود.

  اسفند 1385

      به گزارش خبرگزاري مهر ، محمدرضا عبدي، معاون برنامه ريزي وپژوهشي سازمان امورمالياتي که در مراسم راه اندازي هفتمين مرکز صدور گواهي نقل و انتقال املاک تهران سخن مي گفت ، راه اندازي سيستم حسابداري مالياتي ، توسعه سيستم وصول و اجرا و ايجاد دادگاه مالياتي را از جمله برنامه هاي آتي سازمان امورمالياتي کشور برشمرد.
      وي گفت: سيستم حسابداري مالياتي به منظور استخراج کليه صورت هاي مالي از طريق آن و مشخص شدن تحقق درآمدها طراحي شده است. وي افزود : سيستم دستي طرح حسابداري مالياتي توسط دانشگاه علامه طباطبايي طراحي شده و همزمان با بهره برداري ساير طرح ها در سراسر کشور به اجرا در مي آيد. معاون برنامه ريزي و پژوهشي سازمان امورمالياتي کشور يکي ديگر از طرح هاي مالياتي در دست اقدام را طراحي و اجراي دادگاه مالياتي اعلام و اظهار كرد : دادگاه مالياتي با همکاري سازمان امورمالياتي و تيمي از قضات دادگستري و هيات هاي حل اختلاف طراحي شده که به نحوه رسيدگي و آيين دادرسي مي پردازد.

   

  به نقل از :

  روزنامه دنياي اقتصاد
      

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
43