جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 56757
  تاریخ انتشار : 12 مرداد 1393 13:1
  تعداد بازدید : 395

  رییس کانون سردفتران و دفتریاران خواستار شد

  حضور فعال تر اعضای کانون های استان ها در حوزه سردفتری

  رییس کانون سردفتران و دفتریاران خواستار حضور فعال تر اعضای کانون ها و جوامع سردفتران و دفتریاران استان ها در مسائل حوزه سردفتری شد.

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دشتی اردکانیدر دیدار اعضای هیات مدیره کانون خراسان رضوی با بیان اینکه به عنوان عضوی از هیات مدیره کانون مرکز مجری تصمیمات کلی هیات مدیره است، نظرات خود را در خصوص بحث تقسیم اسناد در استان ها برابر قانون بیان کرد.

  وی با اشاره به اینکه در بحث بیمه و درمان بضاعت کانون محدود است، ادامه داد: تاکنون آنچه در توان کانون بوده انجام شده و تلاش بر این است در قسمت بیمه و درمان که مورد تاکید همکاران در تمامی استان های کشور است اقدامات به نحو شایسته ای انجام شود. اقدامات جدید باید از نقطه ای شروع می شد و تلاش همه اعضای هیات مدیره کانون مرکز بر این است که همواره رو به گسترش و بهبود پیش برویم.

  دشتی اردکانی با بیان اینکه در صندوق بیمه و بازنشستگی با روند فعلی در آینده دچار مشکلاتی خواهیم شد، گفت: یکی از دلایلی که سعی داریم تا با حداقل هزینه ها امور را پیش ببریم همین مورد است. طی سال های آینده تعداد بسیاری از سردفتران همزمان بازنشسته خواهند شد که این مورد برای صندوق بیمه و بازنشستگی کانون مشکلاتی را ایجاد خواهد کرد.

  رییس کانون سردفتران و دفتریاران همچنین خواستار حضور فعال تر اعضای کانون ها و جوامع سردفتران و دفتریاران استان ها در مسائل حوزه سردفتری شد و افزود: ارتباط بیشتر با دادگستری ها، ثبت استان ها، کانون های وکلا و دیگر بخش های مرتبط باعث می شود تا خلاء جایگاه کانون سردفتران و دفتریاران در اذهان عمومی بیش از گذشته کمرنگ شود و روز به روز شاهد ارتقاء جایگاه دفاتر اسناد رسمی در کشور باشیم.

  در این دیدار اورعی قدیری رییس کانون خراسان رضوی در مورد مسائل گوناگون کانون استان از جمله بودجه، جذب نیرو، لزوم ترمیم و بازسازی ساختمان کانون خراسان رضوی، بیمه و درمان و تقسیم اسناد نظرات خود را بیان کرد.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28660595
اکنون :
31