جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 56762
  تاریخ انتشار : 12 مرداد 1393 13:43
  تعداد بازدید : 436

  رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح

  سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر کشتار مردم غزه چه توجیهی دارد؟

  رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با اشاره به کشتار وحشیانه مردم غزه توسط رژیم صهیونیستی گفت: در سکوت و غفلت جهان اسلام و سازمان های بین المللی مدعی حقوق بشر و حمایت ابر قدرت های جهان خوار، رژیم صهیونیستی دست به این اقدامات شنیع و ددمنشانه می زند و حال آنکه باید پرسید این سکوت چه توجیهی دارد؟

  به گزارش باشگاه خبرنگاران، حجت الاسلام والمسلمین "محمدکاظم بهرامی" در جمع کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح یکی از تأثیرات بهره مندی از این ماه مبارک را در دستگاه قضایی عدم تأثیر سفارش دوست و آشنایان در تصمیم گیری های قضایی و به کارگیری حداکثر تلاش قضات و کارمندان در جهت احقاق حقوق مردم برشمرد.

  وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان این که ماه رمضان ماه انس با قرآن و دعا است، تصریح کرد: دعا وسیله ارتباط انسان با خداست و مقام خاکی انسان را با مقام ربوی خداوند متصل می کند.

  رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: وقتی بشر در این دنیای پر زرق و برق از یاد خدا غافل می ماند خداوند با تشریع نماز و روزه می خواهد که ارتباط انسان با او قطع نشود.

  وی افزود: خداوند واجبات مالی از جمله خمس و زکات را برقرار نمود تا انسان هر چند اندک، از حب خودش به مال صرف نظر و در واقع با نفس سرکش مبارزه کند.

  حجت الاسلام والمسلمین بهرامی بیان داشت: آن چیزی که بشر را نجات می دهد یاد خدا و آن چیزی که موجب هلاکت بشر می شود غفلت از یاد خداست.

  وی در بخش پایانی سخنانش با اشاره به کشتار وحشیانه مردم غزه توسط رژیم صهیونیستی گفت: در سکوت و غفلت جهان اسلام و سازمان های بین المللی مدعی حقوق بشر و حمایت ابر قدرت های جهان خوار، رژیم صهیونیستی دست به این اقدامات شنیع و ددمنشانه می زند و حال آنکه باید پرسید این سکوت چه توجیهی دارد؟

  در پایان این مراسم، از فعالان عرصه قرآنی در سازمان قضایی نیروهای مسلح استاد حسن سلطان پناه و آقایان جمال الدین مقدم و مرتضی لبانی با اهدای لوح و جوایزی تقدیر شد.   نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28660595
اکنون :
75