جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 56770
  تاریخ انتشار : 12 مرداد 1393 15:1
  تعداد بازدید : 302

  با دستور رییس قوه قضاییه؛

  فعالیت معادن واقع در ارتفاع بالای 2200متر قله دماوند متوقف شد

  با دستور آیت الله صادق آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه، رییس کل دادگستری استان مازندران از فعالیت و بهره برداری غیرمجاز از تمامی معادن واقع در ارتفاع بالای2200 متری قله دماوند جلوگیری کرد.

  به گزارش عصر یکشنبه ایرنا از روابط عمومی قوه قضاییه، در پی وصول گزارش هایی مبنی بر برداشت و بهره برداری غیرمجاز از معادن واقع در ارتفاع بالای2200 متری قله دماوند،آیت الله آملی لاریجانی به رئیس کل دادگستری استان مازندران دستور داد شرایط و نحوه فعالیت این معادن هر چه سریعتر بررسی شوند.

  بر اساس این گزارش در پی صدور این دستور رییس کل دادگستری مازندران با دعوت از مدیران دستگاه های ذی ربط و ضابطان قضایی در استان مازندران، در روز عید سعیدفطر به منطقه عزیمت و از نزدیک به بررسی امور مذکور پرداخت.

  پس از انجام بررسی های لازم و استماع سخنان مسئولان مربوط و بهره برداران معادن،دستور توقف فعالیت تمامی معادن واقع در ارتفاع بالای2200 متری صادر و از فرماندهی انتظامی استان خواسته شد از تردد هر گونه کامیون و وسایل باربری به سمت معادن جلوگیری شود.

  براساس این گزارش اقدامات لازم به منظور رسیدگی نهایی به پرونده این معادن از طریق مبادی قانونی در حال انجام است.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28660907
اکنون :
93