جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 56772
  تاریخ انتشار : 12 مرداد 1393 15:11
  تعداد بازدید : 476

  آخرین وضعیت شکایت شهرداری از سفارت انگلیس/ استقبال از نظارت شورا بر پرونده های قضایی

  مدیرکل حقوقی شهرداری تهران با بیان اینکه شهرداری از هرگونه نظارت شورا بر پرونده های قضایی شهرداری استقبال می کند گفت: آمادگی ارائه گزارش درباره پرونده های حقوقی شهرداری را به شورا داریم.

  نادر نوروزی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این که از هرگونه نظارت اعضای شورای شهر از پرونده های قضایی استقبال می کند گفت:اعضای شورای شهر تهران وظیفه نظارت بر تمامی فعالیت های اجرایی شهر را دارند ومانیزازپیشنهاد نظارت بر پروند های قضایی استقبال میکنیم .

  وی با بیان این که هر زمان اعضای شورای شهر بخواهند گزارشی از پرونده های حقوقی شهرداری به شورا ارائه می شود گفت: پرونده های قضایی شهرداری با اجرای طرح های ویژه نسبت به گذشته کاهش داشته است .

  نوروزی در پاسخ به پرسشی در خصوص آخرین وضعیت شکایت شهرداری تهران از سفارت انگلیس گفت: این شکایت همچنان در حال پیگیری است هرچند بخشی از شکایت منجر به حکم و خلع ید شده است و باقی پرونده در حال رسیدگی است .

  چندی پیش احمد حکیمی پور عضو شورای شهر تهران درخواست کرده بود برای حفظ حقوق شهروندان یک عضو شورای شهر نیز در جریان پرونده های قضایی شهرداری باشد .  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28660595
اکنون :
50