جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 56833
  تاریخ انتشار : 14 مرداد 1393 9:14
  تعداد بازدید : 382

  6 نفری که به عنوان بدهکار کلان بانکی مطرح شده اند در لیست ما نیستند

  ... سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا نزدیکان رییس جمهور سابق در بین بدهکاران کلان بانکی هستند یا خیر گفت: اسامی شش نفر در این زمینه در سایت ها منتشر شده ولی این افراد در آن لیستی که ما از بدهکاران بانکی داریم وجود ندارد.


  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت الاسلام والمسملین اژه ای در این باره گفت: وقتی دادستان کل کشور در خصوص معوقات بانکی وارد شد اقداماتی صورت گرفت و لیست کسانی که معوقات بیش از 10 میلیاردتومان دارند اخذ شد.

  وی ادامه داد: شش نفری که در این رابطه در بعضی سایت ها اسمشان برده شده است به هیچ وجه در لیست کسانی که ما داریم نبوده اند یعنی نه اسامی آن ها نه موارد مطرح شده در لیست ما وجود ندارد مگر مواردی باشد که به ما اطلاع نداده باشند.

  محسنی اژه ای در پاسخ به سوالی درباره وضعیت پرونده زمین خواری در شرق تهران گفت: برای بخشی از این پرونده کیفرخواست صادر شده و پرونده به دادگاه رفته ولی در بخش دیگری از آن هنوز کیفرخواست صادر نشده است.

  یکی از خبرنگاران نظر محسنی اژه ای را درباره اجرای تفکیک جنسیتی در شهرداری تهران پرسید که محسنی اژه ای در این باره گفت: کرامت زن این است که اگر ممکن است از مرد جدا باشد. اصلا شرع را کنار بگذارید. کار برای زن در اتاقی با چند مرد راحت تر است یا در اتاقی که در آن چند زن وجود دارد؟

  محسنی اژه ای اظهار کرد: ما باید از این اقدام شهرداری حمایت کنیم و من تعجب می کنم از کسانی که از این اقدام شهرداری انتقاد می کنند به ویژه کسانی که مسئولیت دارند.

  وی با بیان اینکه اقدام صورت گرفته به نفع خانم ها است گفت: در سال های گذشته در همین مجموعه دادستانی چنین موردی وجود داشت و من دیدم یک خانم در یک اتاق با دو مرد کار می کند و بسیار معذب است. از خود او سوال کردم و گفتند معذب هستند و درخواست جدا شدن داشتند و بعد هم که این کار صورت گرفت بسیار تشکر کردند.

  دادستان کل کشور گفت: من به شخصه از شهرداری محترم تهران تشکر می کنم و فکر می کنم اگر همه این کار را کنیم به نفع زن هاست.

  سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا دادستانی در خصوص انتشار کاریکاتوری در مورد غزه ورود کرده است یا خیر گفت: من خبر را دیدم ولی کاریکاتور را ندیده ام. موضوع را پیگیری کردم ولی موفق نشدم که ببینم دادستانی به موضوع ورود کرده است یا خیر.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28660595
اکنون :
56